• ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    7 Ιανουαρίου 2018
    - Δημοσιεύτηκε, 7 Ιανουαρίου 2018 - 6:50 μ.μ.

    Το πανόραμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής


     Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

    1ος όμιλος
    11η αγωνιστική
    Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου 4-0
    Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου 0-1
    Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0
    Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκυνητών 0-1
    Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού 0-1
    Ορφέας Ξάνθης -Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Αετός Ορφανού – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
    Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
    Άρης Αβάτου – Καβάλα
    Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης
    Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ελπίδα Σκουτάρεως
    Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου
    2ος όμιλος
    17η αγωνιστική
    Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής
    ΑΕ Καρίτσας – ΑΠΕ Λαγκαδά
    Άρης Παλαιοχωρίου – Κιλκισιακός 2-0
    Εδεσσαϊκός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-0
    Μακεδονικός – Πιερικός 2-1
    Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καμπανιακός 0-0
    Νάουσα – Αλμωπός Αριδαίας 0-0
    Ρεπό: ΑΟ Καρδίας
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας
    Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου
    Ηρακλής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
    Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας
    Κιλκισιακός – ΑΟ Καρδίας
    Πιερικός – Νάουσα
    Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καρίτσας
    3ος όμιλος
    14η αγωνιστική
    Αστέρας Παραποτάμου – Πόντιοι Καραγιαννίων 2-2
    Ερμής Αμυνταίου – Καστοριά 1-0
    Θεσπρωτός – Λευκίμμη 1-0
    Νέος Αμφίλοχος – Μακεδονικός Φούφα 0-0
    Σκουφάς Κομποτίου – Πανλευκάδιος 2-0
    Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας 2-1
    Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Δόξα Κρανούλας – Ερμής Αμυνταίου
    Θεσπρωτός – Τηλυκράτης
    Λευκίμμη – Νέος Αμφίλοχος
    Μακεδονικός Φούφα – Σκουφάς Κομποτίου
    Πανλευκάδιος – Αστέρας Παραποτάμου
    Πόντιοι Καραγιαννίων – Εθνικός Φιλιππιάδας
    Ρεπό: Καστοριά
    4ος όμιλος
    14η αγωνιστική
    Αμβρυσσέας Διστόμου – Διγενής Νεοχωρίου1-0
    ΑΟ Σελλάνων – Θήβα 0-0
    Αστέρας Ιτέας – Βόλος 0-1
    Αχιλλέας Φαρσάλων – Οπούντιος Μαρτίνου 0-0
    Ολυμπιακός Βόλου – Βελούχι 2-0
    Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου 0-1
    Ρεπό: Αλμυρός
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Σάββατο (13/1)
    Βόλος – Ρήγας Φεραίος
    Κυριακή (14/1)
    Αστέρας Ιτέας – Αμβρυσσέας Διστόμου
    Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Βόλου
    Θήβα – Αχιλλέας Φαρσάλων
    Νίκη Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
    Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός
    5ος όμιλος
    11η αγωνιστική
    Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος 2-0
    Αστέρας Βλαχιώτη – Αχαϊκή 3-0
    Διαγόρας Βραχνέϊκών – Παλληξουριακός 1-0
    Καλαμάτα – Λεωνίδιο 3-1
    Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου 0-1
    ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός 1-2
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Αχαϊκή – Καλαμάτα
    Ζάκυνθος – Λεωνίδιο
    Παλληξουριακός – Αστέρας Αμαλιάδας
    Παναρκαδικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
    Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
    ΠΑΟ Βάρδας – Τσικλητήρας Πύλου
    6ος όμιλος
    11η αγωνιστική
    Κυριακή (7/1)
    Ασπρόπυργος – Κερατσίνι 0-1
    Εθνικός – Ρόδος 3-1
    Ιωνικός – Ζευγολατιό 2-0
    Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος Ρόδου 0-1
    Δευτέρα (8/1)
    Διαγόρας Ρόδου – Λουτράκι
    Ρεπό: Προοδευτική
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Ζευγολατιό – Εθνικός
    Ιάλυσος Ρόδου – Κερατσίνι
    Ιωνικός – Προοδευτική
    Λουτράκι – Πέλοπας Κιάτου
    Ρόδος – Ασπρόπυργος
    Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

    7ος όμιλος
    11η αγωνιστική
    Θύελλα Ραφήνας – Χαλκίδα 2-1
    Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας 1-1
    Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας 2-0
    Ταμυναϊκός – Αιολικός 1-1
    Τετάρτη (10/1)
    Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου
    Ρεπό: Αήττητος Σπάτων
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αήττητος Σπάτων
    Ένωση Ερμιονίδας – Αιολικός
    Ερμής Κιβερίου – Πανθηραϊκός
    Τριγλία Ραφήνας – Ταμυναϊκός
    Χαλκίδα – Παναργειακός
    Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
    8ος όμιλος
    11η αγωνιστική
    Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά 2-0
    Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας 1-0
    Ηλυσιακός – Ατσαλένιος 4-1
    ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0
    Παλαιόχωρα – Αιγάλεω 0-1
    Ρεπό:Ηρόδοτος
    Επόμενη Αγωνιστική (14/1)
    ΑΕ Μυλοποτάμου – Άγιος Ιερόθεος
    Ατσαλένιος – Ερμής Ζωνιανών
    Κηφισιά – Παλαιόχωρα
    ΟΦ Ιεράπετρας – Ηρόδοτος
    Φωστήρας – Αιγάλεω
    Ρεπό: Ηλυσιακός
    Πηγή
  • Κάντε like στον istioforo news εδώ

    • Blogger Comments
    • Facebook Comments

    0 σχόλια:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Το πανόραμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής Rating: 5 Reviewed By: istioforos news
    Scroll to Top